Hakkımızda

15 yıllık model tasarımından sonra, 2013 yılında Serender Ayakkabı – Murat Hıdır ünvanıyla, 2015 Yılında Serender Ayakkabı Ltd. Şti ünvanıyla sağlıklı, kaliteli, modern ayakkabılar üretmek amaçlı yoluna devam ediyor.

SERENDER AYAKKABI müşterilerine kendi tasarımları ile özel ayakkabılar üretmektedir. Toplamda 500 m2 lik iş yerinde tasarım ve kaliteye verdiği değer ile sektörde adını duyurmaya başlamıştır. Üstün nitelikli ekibi, öncü uygulamaları ve uzun yıllar tecrübesi ile kaliteli ürün hizmetiyle yıllık 120.000 çift üretim kapasitesi mevcuttur.

ARGE departmanı olarak yeni sezona yeni tasarımlar ile hoşgeldin deriz. Tasarımlarımız, MURAT HIDIR tarafından müşterilerimize özel olarak hazırlanır. Serender ayakkabı dünya modasındaki trendleri yakından takip etmektedir.

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerimizi en iyi şekilde karşılayarak Türkiye ‘ de saygın ve güvenilir bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz.

Serender Ayakkabı üretimde önceliği insan sağlığıdır. Üretim içersinde kullanılan malzemeler insan sağlığını etkileyecek hiçbir kimyasal madde kullanmaz.

Serender Ayakkabı kendi argesinde geliştirmiş olduğu modelleri üretmektedir. Bu modellerimizin moda olmasının sevincini yaşamaktayız.

Serender Ayakkabı, üretim aşamaların her noktasında ayrı kalite kontrolleri yapılmaktadır.

Serender Ayakkabı, müşterilerinin bağlı olduğu kalite standartlarına (TS EN ISO/IEC 17025) uygun şartlarda çalışmakta ve üretim yapmaktadır.

Şirket Bilgilerimiz

Vergi Dairesi : İkitelli

Vergi Numarası : 762 028 7229